Eerst weten wat er aan de hand is, dan pas laten maken.
Een verstopte afvoer, een lekkage of een riool dat vervangen moet worden: wij leggen uit wat er speelt, wat het ongeveer kost en wie je daarvoor inschakelt. Zonder verkooppraat.
- Gratis en vrijblijvend
- Reactie van een bedrijf in jouw regio
- Geen abonnement of doorverkoop
Waar gaat het om?
Kies wat het beste past. Weet je het niet zeker, vraag dan gewoon een aanvraag aan met "weet ik niet" — het bedrijf ter plaatse bepaalt wat er nodig is.
Rioolrenovatie
Een versleten of gebarsten rioolbuis wordt van binnenuit vernieuwd, zonder de tuin open te breken.
Indicatie: € 3.000 – € 8.000Riool ontstoppen
Een verstopping wordt machinaal of met hogedruk verwijderd, waarna we controleren of de leiding vrij is.
Indicatie: € 120 – € 350Lekkage opsporen
Met camera, rook of geluid sporen we een lekkage op zonder de vloer of muur open te breken.
Indicatie: € 250 – € 600Rioolinspectie
Een camera-inspectie met rapport, zodat je weet wat de staat van je riolering is voordat je koopt of verbouwt.
Indicatie: € 200 – € 450Regenwaterafvoer
Hulpstukken, putten en buizen die regenwater van dak en erf afvoeren, vervangen of herstellen.
Indicatie: € 400 – € 2.500Septische put
Ledigen, keuren of vervangen van een septische put bij woningen buiten het riool.
Indicatie: € 150 – € 1.200Wateroverlast bij regen
Water dat bij een flinke bui omhoog komt of blijft staan: eerst vaststellen of het je eigen leiding is of het gemeentelijke stelsel, daarna pas iets laten installeren.
Indicatie: € 300 – € 3.000Wat te doen bij een verstopping
Eerst bepalen waar het zit, dan pas bellen. Zo betaal je niet voor werk dat je zelf had kunnen doen.
- Eén afvoer die slecht loopt: eerst zelf proberen met een trekveer.
- Meerdere afvoeren tegelijk: de verstopping zit verder in de leiding.
- Komt het binnen weken terug: dan is er iets structureels aan de hand.
- Water dat alleen bij regen terugkomt: dat is het stelsel, niet jouw leiding.
Wat het ongeveer kost
Indicaties voor particulieren, inclusief btw, op basis van wat bedrijven in Nederland rekenen. Je definitieve prijs hangt af van lengte, bereikbaarheid en staat van de leiding.
| Klus | Indicatie | Doorlooptijd |
|---|---|---|
| Rioolrenovatie | € 3.000 – € 8.000 | 1 tot 3 dagen |
| Riool ontstoppen | € 120 – € 350 | dezelfde dag, meestal binnen een paar uur |
| Lekkage opsporen | € 250 – € 600 | 1 tot 2 uur onderzoek |
| Rioolinspectie | € 200 – € 450 | binnen enkele dagen |
| Regenwaterafvoer | € 400 – € 2.500 | 1 tot 2 dagen |
| Septische put | € 150 – € 1.200 | 1 tot 2 dagen |
| Wateroverlast bij regen | € 300 – € 3.000 | onderzoek binnen enkele dagen, montage in één dag |
Meer uitleg per klus vind je op de kostenpagina.
Offerte aanvragen
Eén formulier, en je hoort van een bedrijf in jouw regio.